Budeme sa snažiť, ale doručenie do Vianoc už negarantujeme. TIP na dárek: Darčekové poukazy na matrac

Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2024 pevné zdravie a 366 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ Vankúš zadarmo
Matrac zo studenej peny ATLANTA

matrac zo studenej peny ATLANTA

Matrac Atlanta s nosnosťou 120 kg a výškou 15 cm je pružný, priedušný, má 7 anatomických zón a zaisťuje dokonalé rozloženie hmotnosti tela.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt matrac zo studenej peny ATLANTA vyroben?

Matrac Atlanta s nosnosťou 120 kg a výškou 15 cm využíva skvelých vlastností studenej peny, ktorá mu dodáva vysokú pružnosť a priedušnosť. Vložky vnútri matracového jadra vďaka rozdielnej hustote a tuhosti použitých materiálov zaisťujú dokonalé rozloženie hmotnosti tela. Matrac je rozdelený do 7 anatomických zón, ktoré dotvárajú komfort ležania, upokoja a uvoľnia vaše telo. Hodia sa pre deti, teenagerov aj dospelých. Vybavte ho poťahom podľa priania a uložte na akýkoľvek rošt alebo podložku.

materiály HR

HR - studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka

tuhosť matraca stredná

5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 15 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrac zo studenej peny ATLANTA

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac zo studenej peny ATLANTA

Orientační výška matrace: 15 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepre deti, pre dospelých, pre mladých a študentov
materiályHR
tuhosť matracastredná
počet zón7 zón
obľúbená polohana boku, na bruchu
výška matraca15 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darčekVankúš zadarmo
dopravazadarmo
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)5
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Veronika

Matrac Atlanta je presne podľa nášho želania

Síce pár dní trvalo, kým sme si na zmenu zvykli, ale sme s týmto matracom veľmi spokojní. Zatiaľ ho máme len pár týždňov, ale spí sa mi oveľa lepšie. Naša váha je vyššia, preto sme zvolili tvrdší matrac. Jeho opis v obchode bol veľmi dobrý a pomohlo mi to pri rozhodovaní.

Romana

Kvalitný, stredne tvrdý matrac.

Matrac Atlanta sme kúpili na základe kladných referencií pre dospievajúcu dcéru. Splnil očakávania, pohodlný, tvrdosť vyhovuje. Teraz už ju ráno nezobudí asi nikto :-)

Marie Martinásková

Pani

Matrac som si vybrala podľa odporúčania a neľutujem. Priaznivá cena, skvelá kvalita.

Petra Turková

Je perfektný

Matrac je perfektný, spi sa na ňom uzasne ako detom, tak rodicom

Martin

Päťkrát na 1*

Objednali sme tento typ matraca už tretíkrát. Máme teda celkom 5ks. Matrac je stredne tvrdý / mäkký. Spí sa na ňom úžasne.

Jaromír Tomiška

Od začiatku parádny spánok

Pre mňa bol hneď od začiatku parádny, už po prvom spánku nebolel chrbát. Hľadal som matrac, ktorý nie je príliš mäkký a ani príliš tvrdý. Ak hľadáte rovnako a máte zážitok, že spíte skôr na doskách než na matraci rozhodne tento odporúčam.
Jediná nevýhoda, ktorej som si mal všimnúť, aj keď je tam napísaná je jeho výška, vďaka tomu, že matrac má veľkosť 17cm a moja posteľ je v podkroví tak narážam hlavou (rozdiel o 6 cm oproti predchádzajúcemu, ale to je skôr osobný problém, než problém matraca).
Najviac na ňom oceňujem kvalitu materiálu a to že je tak akurát mäkký :)

Alena

Vysoká kvalita za super cenu

Nezapáchal od výroby, super bambusový poťah
Prekvapila ma rýchlosť dodania - len 2 dni, veľmi kvalitné prevedenie matraca...e-schop super práca!

Eva

paní

Je skvělá

 • 1 z 1 považujú recenziu za prínosnú.
Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

matrac zo studenej peny ATLANTA

matrac zo studenej peny ATLANTA

Matrac Atlanta s nosnosťou 120 kg a výškou 15 cm je pružný, priedušný, má 7 anatomických zón a zaisťuje dokonalé rozloženie hmotnosti tela.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti