Budeme sa snažiť, ale doručenie do Vianoc už negarantujeme. TIP na dárek: Darčekové poukazy na matrac

Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2024 pevné zdravie a 366 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
matrace 1+1 HORSE ACTIVE

ortopedický matrac s konskými vlasmi 1+1 HORSE ACTIVE

Ortopedický 7-zónový partnerský matrac s konskými vlasmi 1 + 1 Horse Active je vyrobený zo špičkových materiálov – konských vlasov, HR studenej peny a PUR peny. 
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt ortopedický matrac s konskými vlasmi 1+1 HORSE ACTIVE vyroben?

Ortopedický matrac s konskými vlasmi 1 + 1 HORSE ACTIVE s výškou 20 cm a nosnosťou 120 kg je vďaka špičkovým materiálom a pravým konským vlasom veľmi vhodný pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú po náročnom dni dokonalú relaxáciu. Matrac má dve rozdielne tuhosti – zvolíte si ich podľa nálady alebo momentálneho zdravotného stavu. HR studená priedušná pena je pružná a veľmi pohodlná. Druhá strana z tepelne modifikovanej PUR peny, ktorá je profilovaná do 7 anatomických zón, vám poskytne pocit vyššej tuhosti. Konské vlasy sa získavajú šetrne z konskej hrivy a chvosta. Sú ľahké, vzdušné, priedušné, výborne akumulujú teplo a odvádzajú pary, čím zaisťujú všestranne komfortný spánok. Podľa senzibilov dokonca od postele odkláňajú patogénne zóny. Najlepší podklad pod zdravotný matrac Horse Active je rošt alebo pevná podložka.

materiály Koňské žíně

Koňské žíně - lehká prodyšná deska, odvádí vlhkost a dodává oporu tělu

materiály HR

HR - studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka

tuhosť matraca dve tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 20 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotné matrace odporúčané ortopedom

zdravotné matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém ortopedický matrac s konskými vlasmi 1+1 HORSE ACTIVE

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra ortopedický matrac s konskými vlasmi 1+1 HORSE ACTIVE

Orientační výška matrace: 20 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre boľavý chrbát a kĺby, pre dospelých, pre mladých a študentov, pre starších a dlhodobo ležiacich, pre vysoké váhy
materiályKoňské žíně, HR
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku, na chrbte
výška matraca20 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravanejrychlejsi
zdravotné matraceodporúčané ortopedom
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)4, 5
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Octawy

Octawy

Matrace sú veľmi dobré, zatiaľ spíme na nich dva mesiace a sú veľmi dobrou oporou pre chrbát. Doporučujem.

Octawy

Spokojná zákazníčka

Tak tieto matrace chválim, výborná opora na chrbticu. Ráno vstávame oddýchnutí také dobré spanie, som rada že som si tak dobre vybrala. Prajem firme veľa dobrých obchodov.

Petra Š.

Pani

Matrace sú úžasné, tvrdosť ideálna, veľmi dobre sa na nich spí, komfortné vysoké.... uvidíme za rok a dlhšie to sa ešte len ukáže či je tento výrobok kvalitný. Dúfam že áno a budem môcť MPO odporúčať ľuďom okolo seba. ĎAKUJEME moc tímu MPO za matrace na mieru.

Aneta

Príjemný a pohodlný matrac

Trápil nás boľavý chrbát, preto sme zvolili na odporúčanie lekára ortopedický matrac Horse active. Po týždni spánku na tomto matraci nás už chrbát nebolí.

Lenka Vrlová

Lenka

Matrace sú výborné, sme spokojní. Oproti klasickým molitanovým matracom je to veľký rozdiel. Spíme na nich štvrť roka a stále sa tešíme na každý večer, pretože poležanie je na týchto matracoch je naozaj odpočinok.

Jan G.

Po týždni spokojnosť

Produkt som si vybral na základe odporúčania. Užívam si ho zatiaľ iba týždeň ale je super :-)

Renata P.

Dobrý den, matraci jsem vyzkoušela na prodejně a vyhovovala mi. Chtěla jsem něco z přírodního materiálu a

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

ortopedický matrac s konskými vlasmi 1+1 HORSE ACTIVE

ortopedický matrac s konskými vlasmi 1+1 HORSE ACTIVE

Ortopedický 7-zónový partnerský matrac s konskými vlasmi 1 + 1 Horse Active je vyrobený zo špičkových materiálov – konských vlasov, HR studenej peny a PUR peny. 

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti