Ospravedlňujeme sa, z kapacitných dôvodov od 1.12. už negarantujeme doručenie do Vianoc.

Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali, že do konca roka buďme mať celopodnikovú dovolenku. Od 4.1.2021 Vám budeme plne k dispozícii.

  • Doprava zadarmo
  • Dárek zadarmo
  • Expedicia do 14 dní
doprava zadarm
od 1.12. Již negarantujeme doručení do Vánoc
Ospravedlňujeme sa, z kapacitných dôvodov od 1.12. už negarantujeme doručenie do Vianoc.
+ Vankúš zadarmo
matrac CUPRA Therapy

matrac CUPRA Therapy

Inovatívny sendvičový matrac s konskými vlasmi a pamäťovou penou s obsahom molekúl medi vytvára tepelnú pohodu po celú noc. Ióny medi pomáhajú likvidovať...
396,95 € s DPH
396,95 € s DPH
cm

Unit:
cm

Unit:
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Matrac Cupra Therapy je naviac ortopedický, má päť anatomických zón a optimálnu strednú tuhosť s dvoma stupňami. Každý si tak vybere tú stranu matraca, ktorá mu viac vyhovuje. Antibakteriálny matrac má nosnosť 130 kg a mimoriadnu výšku 22 cm pre ľahšie vstávania a líhania. Je vhodný ako pre aktívnych ľudí, športovcov, tak pre všetky vekové kategórie, vrátane detí.

Jak je produkt matrac CUPRA Therapy vyroben?

Vedeli ste, že každý rok pri spánku vytvoríme až 100 litrov kvapalín? Dobrá hygiena je pri spánku veľmi dôležitá. Vytvorili sme tak pre Vás matrac, ktorý je vysoký 22 cm má 2 tuhosti a je tiež vhodný ako partnerský matrac.

Pamäťový pena Cupra Active s obsahom medi

Podmanivá pamäťová pena s meďou poskytne Vášmu telu pocit pohody a zaistí správny teplotný komfort pre dokonalý spánok.
Meď v pene je inovatívny materiál, je schopný zabrániť množeniu všetkých baktérií a znížiť povrchové elektromagnetické napätie.
Meď je prvok s výbornými termoregulačnými vlastnosťami.

Konské vlasy – Do matraca sme pridali konské vlasy, ktoré matrac prevzdušňujú a odvádzajú vlhkosť a pary, vzniknuté pri spánku.

Technológia – Nesľubujeme vám 100 dní na vyskúšanie alebo vysoké zľavy – pretože tie vám kvalitný spánok nezaistia.
Naše technológie a skúsenosti kombinujeme s materiálmi, ktoré fungujú a zdokonaľujú spánok.
Materiály testujeme a skúmame, tak aby sme vám vždy pomohli sa čo najlepšie vyspať a prebudiť do nového dňa lepšie.

materiály Koňské žíně

Koňské žíně - lehká prodyšná deska, odvádí vlhkost a dodává oporu tělu

materiály med

Paměťová pěna s obsahem molekul mědi - antibakteriální pěna s termoregulačními schopnostmi

tuhosť matraca dve tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 5 zón

počet zón

výška matraca 22 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 130 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotné matrace odporúčané ortopedom

zdravotné matrace

predĺžená záruka záruka 5 rokov

predĺžená záruka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

5 zónový systém matrac CUPRA Therapy

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac CUPRA Therapy

Orientační výška matrace: 22 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepre boľavý chrbát a kĺby, pre dospelých, pre mladých a študentov, pre seniorov, pre starších a dlhodobo ležiacich
materiályKoňské žíně, med
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón5 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku, na chrbte
výška matraca22 cm
nosnosť matracado 130 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 121 - 130 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darčekVankúš zadarmo
dopravazadarmo
zdravotné matraceodporúčané ortopedom
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)4, 5
predĺžená zárukazáruka 5 rokov
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru

Napište vašu recenziu

matrac CUPRA Therapy

matrac CUPRA Therapy

Inovatívny sendvičový matrac s konskými vlasmi a pamäťovou penou s obsahom molekúl medi vytvára tepelnú pohodu po celú noc. Ióny medi pomáhajú likvidovať baktérie a znižujú povrchové elektromagnetické napätie. Matrac získava antibakteriálny účinok a patrí medzi popredné aj u hygienikov. Pre váš spánok a odpočinok je to dokonalé prostredie.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

  1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
  2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
  3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
  4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár