Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2023 pevné zdravie a 365 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ Vankúš zadarmo
matrace LATEX 7 EXCLUSIVE

matrac LATEX 7 EXCLUSIVE

Celolatexový 7-zónový matrac Latex Exclusive s výškou 14 cm, pružný, tvarovo stály, hygienický, vhodný aj pre alergikov, osoby s bolesťami chrbta alebo trvalo ležiacich.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt matrac LATEX 7 EXCLUSIVE vyroben?

Celolatexový ortopedický matrac Latex Exclusive so 7 zónami, výškou 14 cm a nosnosťou 120 kg sa vďaka vysokému obsahu prírodného kaučuku skvelo prispôsobí vášmu telu a podoprie ho vo všetkých pozíciách. Užívajte si každú minútu jeho špeciálnych zón: pre hlavu a krk, ramenné zmäkčenie, pozvoľný prechod, spevnenie pre boky a strednú časť tela, ďalší prechod, kolená a stehná, lýtka a chodidlá. Používaním stredne tvrdého celolatexového matraca prospejete svojmu chrbtu a urobíte to najlepšie pre hygienu spánku, zvlášť, ak ste alergici alebo ekzematici. Keď naň si ľahnete, pocítite príjemný efekt vodného lôžka. Z tohto dôvodu sa tento zdravotný matrac hodí aj pre trvalo ležiace osoby. Celolatexový matrac je vzdušný, hypoalergénny, odolný voči plesniam a baktériám, ľahko odvetráva vlhkosť a má dobré termoregulačné vlastnosti. Zaručí vám zdravý spánok po celú noc. Oplatí sa aj preto, že vydrží oveľa dlhšie ako bežné matrace. Dokonalé polohovanie matraca Latex Exclusive zaistíte elektrickým lamelovým roštom.

materiály LATEX

LATEX - směs přírodního kaučuku, přizpůsobivý tělu, výborně rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak

tuhosť matraca stredná

3
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 14 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt

vhodná pro rošt

zdravotné matrace odporúčané ortopedom

zdravotné matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrac LATEX 7 EXCLUSIVE

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac LATEX 7 EXCLUSIVE

Orientační výška matrace: 14 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre dospelých, pre mladých a študentov
materiályLATEX
tuhosť matracastredná
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku
výška matraca14 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darčekVankúš zadarmo
dopravazadarmo
zdravotné matraceodporúčané ortopedom
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)3
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Ivo Beneeš

Príjemné prekvapenie

Matrac je veľmi pohodlný a komfortný. Príjemne ma prekvapil.

Tomáš Hort

Pán

Matrac je veľmi príjemný Materiál vonia po kokose. Dobre sa na ňom leží a skvele spí. Na ľahnutie je mäkučký a pritom dostatočne tuhý tak aby sa človek neprebudil preborený až na rošte tak ako u môjho starého PUR matraca za päťdesiatku.

Nika

Super spánok

Veľmi dobre sa spí na matraci mne aj môjmu partnerovi. Kupovala som ho do hmotnosti 140 kg. A bez problémov sa na ňom vyspím aj ja hoci mám o hodne menej než 100 kg. Tvrdosťou je tiež akurát nie je mäkký ale prijemne sa prispôsobí človeku ktorý na ňom leží. Som nadmieru spokojna.

Profik

Rozumie si s polohovatelným roštom

Trošku od novoty smrdel, vyvetralo sa to pomerne rýchlo. Chcel som mäkší, ale toto bol najmäkší, aký bol v ponuke, ak som nechcel nejaký lacný molitan, ktorý by som preležal za rok dva. Sklamalo ma trošku prešívanie obliečky matraca, ktoré napriek používaniu plachty sa vyťahalo z neho. Poťah sa ľahko dáva dole z matraca, ale aj ľahko dáva späť. Po obvode je zips. Matrac je ťažký. Obsahuje síce 7 zón, ale nieje rozlíšené, kde máte mať hlavu a kde chodidlá, takže je to len taký efekt, aj keď v týchto miestach máte matrac mäkší, čo je fakt. Používam ho na polohovatelnom rošte a žiadny problém, žiadne zalomenie ani ostávanie vo vystretej polohe. Kúpu tohto matraca beriem, ako jednu z najsprávnejších investícií v mojom živote. 5* nedostal pre kvalitu prešívania a pre zóny, ktoré sú len stranovo univerzálne a teda nieje využitý celý potenciál za tú cenu.

Dodo

Super

Zatiaľ krátko používaný. Zatiaľ spokojnosť.

Alenka

Kvalita

Kvalitny material - prirodny latex, velky vyber kvalitnych materialov na potah, prijatelna cena, darcek k nakupu - kvalitny ortopedicky vankus. Dakujem.

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

matrac LATEX 7 EXCLUSIVE

matrac LATEX 7 EXCLUSIVE

Celolatexový 7-zónový matrac Latex Exclusive s výškou 14 cm, pružný, tvarovo stály, hygienický, vhodný aj pre alergikov, osoby s bolesťami chrbta alebo trvalo ležiacich.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti