Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2023 pevné zdravie a 365 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ Vankúš zadarmo
matrace OLIVIA

matrac OLIVIA

Matrac Olivia má 7 anatomických zón a svojou konštrukciou dáva možnosť výberu medzi dvoma tuhosťami. Má nosnosť 120 kg a výšku 11 cm.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt matrac OLIVIA vyroben?

Matrac OLIVIA svojou konštrukciou dáva možnosť výberu spať na zimnej alebo letnej strane. Medzi dve horné vrstvy je vložená doska z pálenej polyuretánovej peny na dosiahnutie optimálnej tuhosti a zvýšenie životnosti matraca. Vrstva z priedušnej vysoko elastickej peny je delená do 5 anatomických zón a je vhodnejšia pre odpočinok v lete. Naopak, zimnú stranu tvorí vrstva tepelne modifikovanej peny. Profilovanie jednotlivých penových dosiek umožňuje správne odvetrávanie matraca. Matrac je pohodlný, poskytuje spoľahlivú oporu počas spánku a umožní vám pokojný odpočinok.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály HR

HR - studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka

materiály RE

RE - stlačená směs pěn, tuhá deska

tuhosť matraca dve tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 11 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrac OLIVIA

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac OLIVIA

Orientační výška matrace: 11 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prena príležitostné spanie, pre deti, pre dospelých, pre mladých a študentov, pre seniorov
materiályPUR, HR, RE
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku
výška matraca11 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darčekVankúš zadarmo
dopravazadarmo
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)4, 5
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Tony

Tony

Asi dva roky ho máme, kupoval som 4 ks, atypy. 2 matrace sú na tvrdých doskách, postele pre deti, deti na tom spia v pohode, ak s nimi zaspím ja, tak je to trochu tvrdšie než moja vlastné posteľ (ale tam mám 18 cm na lamelách). 2 matrace máme na sebe v izbe pre hostí, tam je mäkkosť naopak veľmi vysoká, ako princezná na hrášku. Ak posteľ roztiahneme, d dá sa len jedna, sme späť na malej tvrdosti... Záver, pre deti super, pre dospelých skôr tvrdší, ale to je daň za nízku výšku (11 cm). Odporúčam. Teraz si kupujem ďalšie 2 na chatu... Asi 2x sme prali poťah, v pohode. Čistenie vlastného matraca sme zatiaľ neskúšali...

Eliška

Eliška

Syn má atyp. posteľ, tieto stránky som našla náhodou a nákupu rozhodne neľutujem. Matrac má rok a štvrť (dostal krátko pred druhými narodeninami), v posteli spí veľmi rád, keď zaspím u neho, tak sa mi leží tiež dobre. Poťah Medico musel kvôli nehodám už niekoľkokrát do práčky aj sušičky, stále si drží svoj tvar aj veľkosť, nežmolkuje. Dcéra bude mať tiež atyp. posteľ a ja mám jasno, kde a aký matrac pre ňu budem kupovať :-)

Lenka Holečková

Lenka

Matrac sme objednali našej 4-ročnej dcérke, pretože sa sťažovala na bolesti chrbta. Máme posteľ s atypickým rozmerom a dlho som nevedela zohnať dobrý matrac na mieru. MPO som našla náhodou na internete. Dnes spinkala druhú noc na matraci Olivia a žiadne bolesti. Matrac je kvalitne vypracovaný, pratelný poťah Medico je pevný a príjemný na dotyk. Bola to naša prvá objednávka vo vašom e-shope, ale určite nie posledná

Zuzka

Darček pre oslávenca

Matrace sme objednali ako darček, oslávenec je spokojný, spí sa mu dobre, veľkosť presne pasovala.
Oceňujem doručenie zrolovaných matracov (jednoduché prenášanie aj schovanie pred oslávencom), po rozbalení sa vyrovnali aj zväčšili svoj objem.

Joga

Super matrace

Uz som nakupovala pre celu rodinu tak dufam ze aj moja dcera bude spokojna zatial nemam ziadne výhrady.

Zuzka

Viem iba odporučiť!

Matrac sme kupovali pre nášho 2r synčeka, sme maximálne spokojný. Spinká sa mu veľmi dobre a s touto nosnosťou aj s rodičmi spolu :)

Klára

Kvalita za super cenu

potrebovali sme nižší matrac do zasúvacej postele, neštandardný rozmer a aby bol zároveň aj pevný a tvrdší.
Veľká spokojnosť s týmto matracom, všetko splnil

Iveta

Pohodlné spanie

S produktom sme veľmi spokojní. V našom prípade, by sme boli uvítali tmavý poťah. Zaujala nás cena, ako aj skutočnosť že ide o rodinnú firmu a nielen o predajcu, ktorý nevie čo predáva. Keďže sme potrebovali nie celkom štandardný rozmer, bol výber matracov vo vašej firme najsirsi a hlavne rýchlo dostupný. Ďakujeme.

Mária S

Mária Szaboova

Som veľmi spokojná aj dodaním tovaru rýchle a bez poškodenia.Madrac výborný

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

matrac OLIVIA

matrac OLIVIA

Matrac Olivia má 7 anatomických zón a svojou konštrukciou dáva možnosť výberu medzi dvoma tuhosťami. Má nosnosť 120 kg a výšku 11 cm.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti