Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2023 pevné zdravie a 365 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
matrace FANTASY

matrac 1+1 FANTASY

Partnerský 7-zónový matrac 1+1 Fantasy s nosnosťou 120 kg a výškou 15 cm má mäkkšiu a tvrdšu stranu. Je vyrobený z tuhšej PUR peny a prispôsobiteľnej viscoelastickej peny.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt matrac 1+1 FANTASY vyroben?

Partnerský matrac Fantasy s nosnosťou 120 kg a výškou 15 cm vám zaistí zdravý spánok po celú noc. Pri výrobe tohto matraca je použitá špeciálna viscoelastická pena, ktorá reaguje na teplo a tlak, čím sa dokonale prispôsobí krivkám vášho tela. Druhá strana z tepelne modifikovanej PUR peny je tuhšia. Matrac slúži ako partnerský – môžete si ho otočiť podľa nálady alebo momentálneho zdravotného stavu. Obe strany sú profilované do 7 anatomických zón: pre hlavu a krk, ramenné zmäkčenie, pozvoľný prechod, spevnenie pre boky a strednú časť tela, ďalší prechod, kolená a stehná, lýtka a chodidlá. Všetky typy ponúkaných poťahov k partnerskému matracu Fantasy sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať ten najvhodnejší pre vás. Ideálnym podkladom matraca Fantasy je rošt alebo pevná podložka.

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna, přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

tuhosť matraca dve tuhosti

3 a 4
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 15 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrac 1+1 FANTASY

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac 1+1 FANTASY

Orientační výška matrace: 15 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre dospelých, pre mladých a študentov, pre starších a dlhodobo ležiacich, pre vysoké váhy
materiályVISCO, PUR
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku
výška matraca15 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravazadarmo
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)3, 4
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Renáta

Kvalitný poťah aj pena

Matrac je celkovo skôr tuhší, rozdiel v tvrdosti medzi vrchnou a spodnou vrstvou je pri ležaní nebadeľný. Tenké peny na oboch stranách sú síce mierne rozdielne, ale stredná pena je tuhá, laický odhad cca 5. Celkovo matrac vyzerá veľmi kvalitne

andy

Odporúčam každému

s matracom som naozaj veľmi spokojná a darček- vankúš grátis,nemá chybu.Odporúčam každému.

Iveta M.

Kvalitné moderné matrace

Nové matrace oproti starým majú nesporné výhody, ľahšie sa s nimi manipuluje, príjemný povrch poťahovej látky. cenovo veľmi priaznivé (Akcia 1 + 1). Odporučila by som ľuďom, ktorí majú radi skôr pevnejšiu spaciu plochu, spí sa mi veľmi pohodlne. Každá strana je iná - 3 a5 na stupnici 1-7 tvrdosti. Čo sa týka cenových nákladov, videla by som nákup ako zlatú strednú cestu - vyššia kvalita za priaznivú cenu.

Andrea S.

Bolesť bedier je preč!

Na dnešok som na matraci prvýkrát spala a som tak nadšená, že sa netradične pustím do dlhšej recenzie :) Po dlhej dobe ma neboleli ráno pri vstávaní bedrá. Dosť na ne trpím, chodievam min. raz ročne na obstrek pre ischias ... a to som doteraz mala, myslím, tiež kvalitný, 6 rokov starý matrac, tiež od českého, hoci iného výrobcu (tiež 15 cm). A musela som vstávať do sedu veľmi pomaly (a to je mi 42 rokov :) Fantasy je ale tvrdší, sedí mi lepšie a dúfam, že mi vydrží ranný dojem čo najdlhšie! :) A tiež som spala na novom vankúši, ktorý je u matracov 1 + 1 zdarma, a opäť spokojnosť! Je trochu nižšie ako môj predchádzajúci (tiež anatomicky tvarovaný), tak lepšie vyhovuje môjmu krku. Spávam na boku, tak je nižší vankúš pre mňa, asi, lepší :) S krčnou chrbticou mám inak (asi ako každý) tiež veľké problémy.

Helena

Pani

Na matracoch od MPO sa spí ako v perinke. Manžel má tvrdší, ja mám s lenivou penou, ktorá sa prispôsobí telu a obaja sme spokojní. Povlak na matrac máme jeden, takže aj keď máme každý inak otočený matraci, tak nie je žiadna diera alebo fuga medzi nimi - paráda! Naviac je povlak šikovne rozdelený na dve polovice, takže sa s prehľadom zmestí aj do menšej práčky. Už si takto hovieme na nových matracoch takmer rok a bolesť chrbta je preč. :-)

Gabriel

Konečne bez bolesti chrbta

Matrac je veľmi kvalitný konečne som sa dobre vyspal a ráno ma nebolel chrbát

Stanka

Odporúčam

Ráno vstávam ako znovuzrodená....

Josef

Velmi dobry madrac

Vynikajuci rozdiel co sa tyka tvrdosti na jednej a druhej strane. Tovar mal byt doruceny za 10 dni a dosiel za 3. V peknom malom baleni.

Andy

Presne také som chcela - spí sa na nich dobre

s matracom som naozaj veľmi spokojná a darček- vankúš grátis,nemá chybu.Odporúčam každému.

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

matrac 1+1 FANTASY

matrac 1+1 FANTASY

Partnerský 7-zónový matrac 1+1 Fantasy s nosnosťou 120 kg a výškou 15 cm má mäkkšiu a tvrdšu stranu. Je vyrobený z tuhšej PUR peny a prispôsobiteľnej viscoelastickej peny.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti