Budeme sa snažiť, ale doručenie do Vianoc už negarantujeme. TIP na dárek: Darčekové poukazy na matrac

Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2024 pevné zdravie a 366 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
matrac 1+1 LORETA

matrac 1+1 LORETA

Partnerský 7-zónový matrac Loreta 1+1 je vysoký, zdravotný aj pre seniorov. Má výnimočnú konštrukciu s mäkkšou a tvrdšou stranou. Tvoria ho kvalitné VISCO, PUR a HR peny.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt matrac 1+1 LORETA vyroben?

Matrac Loreta 1 + 1 so 7 anatomickými zónami a nosnosťou 120 kg je skonštruovaný špeciálne pre ľudí so zdravotnými problémami. Vďaka výške 19 cm vyhovuje napríklad seniorom, pretože umožňuje ľahšie sadanie a vstávanie. Výnimočná konštrukcia matraca Loreta spočíva v rozdielnych materiáloch, a tým aj v rôznej tuhosti každej strany. Tú možno potom meniť podľa nálady alebo aktuálneho zdravotného stavu. Mäkšia strana je vyrobená z viscoelastickej peny, ktorá aktívne reaguje na teplotu a tlak ľudského tela. Tuhšia strana je z vysokohustotnej HR studenej peny, ktorá dobre prepúšťa vodné pary a zachováva tak hygienu lôžka. Stred matraca z PUR peny optimálne podporuje telo. Súhra týchto faktorov zabezpečí váš zdravý spánok po celú noc. Všetky typy ponúkaných poťahov k matracu Loreta sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať ten najlepší pre vás.

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna, přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály HR

HR - studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka

tuhosť matraca dve tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 19 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotné matrace odporúčané ortopedom

zdravotné matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrac 1+1 LORETA

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac 1+1 LORETA

Orientační výška matrace: 19 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre dospelých, pre mladých a študentov, pre vysoké váhy
materiályVISCO, PUR, HR
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku, na chrbte
výška matraca19 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravazadarmo
zdravotné matraceodporúčané ortopedom
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)4, 5
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Markéta

Zdravím

Matrac som vyberala na internete, nemohla som si ho vyskusat, ale musím povedať, že je neskutočne pohodlný. Na starom matraci ma boleli platničky a bedrá, ale tu spim celú noc bez toho by som sa budila bolesťou. Za mňa úplná spokojnosť. Manzel si tiez nesťažuje :-). Objednávala som rozmer 100 * 200 a za par dni som ich mala doma.

Pavla

pani

Naozaj výborný matrac. Veľmi pohodlný.2 trdosti jedna strana je hrejivejšia na zimu druhá studenšia na leto.Tvrdost je akurát.Skôr mekší.Spím ako bábatko.Jsem úplne spokojná. Matrac už používam rok a zatiaľ všetko OK.Moc odporúčam.

Zdena D.

Bolesť kĺbov je preč

Som veľmi spokojná do tejto doby som si nemyslela, že moje staré matrace sú už v tak zlom stave. Môžem dokonca povedať, že aj kĺby ma prestali na 95% bolieť. Každý by mal myslieť, že dobrý spánok na dobrom matraci je základ ďalšieho pekného dňa. Myslím, že je len málo napísané o pružinových matracoch, pretože, keď som sa pochválila u môjho veľmi dobrého maséra, tak ten mi povedal, že by mi odporučil hlavne matrac pružinový. Ale napriek tomu som spokojná. Ďakujem

PavlaT

Príjemná zmena

zatiaľ máme krátko, ale spí sa na nich skvele, uvidíme po niekoľkých mesiacoch. 2 rôzne tvrdosti. možnosť vybrať si poťah (materiál a vlastnosti). poťah možno rozdeliť na 2 jednotlivé časti kvôli praniu (zatiaľ nevyskúšané, či sa zmestí do práčky na 7kg). príjemne pevné oproti našim pôvodným pružinovým, ani na lamelovom rošte nespím v jamku. jedna matrac nemá úplne zlepené vrstvy na okraji (zistené pri rozopnutí poťahu, ale je to len asi 10 cm). Vzhľadom k tomu, že sa bude rozopínať len pri praní tak to nie je tak na závadu. Reklamácií by som to neriešila.

Maartiin65

Všetkým odporúčam

Hľadal som zdravotné matrace. Po výmene spím už týždeň ako v bavlnke. Matrac je kvalitne spracovaný, Všetkým by som matrac odporučil.

Lenka

Zatiaľ na výbornú

hrúbka matracov - podstatne lepšie sa mi vstáva z postele
príjemné a kvalitné ležanie - zatiaľ vyskúšaná iba tvrdšia strana
dá sa mi bez bolesti ležať aj na chrbte - čo predtým pri mojich boľavých krížoch bolo nemysliteľné
kvalitný spánok
Zatiaľ neviem dostatočne zhodnotiť, používam len týždeň, ale nezistila som žiadnu nevýhodu.

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

matrac 1+1 LORETA

matrac 1+1 LORETA

Partnerský 7-zónový matrac Loreta 1+1 je vysoký, zdravotný aj pre seniorov. Má výnimočnú konštrukciu s mäkkšou a tvrdšou stranou. Tvoria ho kvalitné VISCO, PUR a HR peny.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti