Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2023 pevné zdravie a 365 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
matrace REGINA

matrac 1+1 REGINA

Partnerský 7-zónový matrac 1+1 Regina je tuhší, čím podporuje správne zakrivenie chrbtice. Vďaka kombinácii použitých pein zaisťuje perfektné odvetrávanie.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt matrac 1+1 REGINA vyroben?

Stred partnerského matraca 1 + 1 Regina s nosnosťou 120 kg a výškou 16 cm tvorí záťažová vrstva spájanej PUR peny, ktorá poskytuje optimálnu pevnosť a zabraňuje neprirodzenému kriveniu chrbtice. Líhacie plochy matraca sú profilované do 7 anatomických zón, čo zaisťuje perfektné odvetranie: pre hlavu a krk, ramenné zmäkčenie, pozvoľný prechod, spevnenie pre boky a strednú časť tela, ďalší prechod, kolená a stehná, lýtka a chodidlá. Reginu ocenia užívatelia, ktorým vyhovujú skôr tvrdšie matrace. Všetky typy ponúkaných poťahov k matracu Regina sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať ten najlepší pre vás, aby ste sa každú noc mohli tešiť zo zdravého spánku. Ako oporu matraca si vyberte rošt či pevnú podložku.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály RE

RE - stlačená směs pěn, tuhá deska

tuhosť matraca tvrdá

5 a 6
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 16 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka pevná podložka, rošt

vhodná pro pevná podložka, rošt

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrac 1+1 REGINA

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac 1+1 REGINA

Orientační výška matrace: 16 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre dospelých, pre mladých a študentov
materiályPUR, RE
tuhosť matracatvrdá
počet zón7 zón
obľúbená polohana boku, na chrbte
výška matraca16 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkapevná podložka, rošt
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravazadarmo
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)5, 6
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Irena Amlerová

Irena Am

Perfektné jednanie firmy, výborné matrace, ktoré mi vrátili opäť pokojný spánok bez bolesti chrbta.

Porš

Dobrý deň

Jednalo sa o môj prvý nakup u tejto firmy a neľutujem. Dodanie prebehlo rýchlo a bez problémov aj vzhľadom na súčasnú situáciu. Čo sa matraca týka, je príjemne tvrdý aj v rozmeroch 180x200 (čo sa samozrejme odráža na hmotnosti). Pôvodne som premýšľal o zakúpení matraca z IKEA, však buď majú zbytočne vysoké typy, alebo tvrdosť (po vyskúšaní) nezodpovedá opisu, nadsadené ceny a k tomu ešte nie práve malý poplatok za dopravu. Na odporúčanie som teda skúsil tento portál a bez vyskúšania zakúpil matrac - súčasne 100% spokojnosť.

Marian

Marian

Osobne mám rád tvrdší matrac. Tento matrac som si náhodou vyskúšal v jednom penzióne. Víkendový pobyt ma presvedčil, že je to tá správna voľba. Po cca 3 týždňoch používania neľutujem. Vrelo odporúčam všetkým milovníkom tvrdších matracov.
K matracu sme dostali aj dva vankúšiky zadarmo. Tie sme začali používať neskôr a už spíme len na nich.
Výhodu vidím aj v prateľnom obale, ktorý má zips okolo celého obvodu matraca.

Lucie M.

Lucie

Matrac prišiel v rekordnom čase a je jedným slovom skvelý. Obavy z nákupu cez internet bez možnosti vyskúšania sa rozplynuli s prvým spaním. Môžeme len odporučiť.

František

Spokojnosť

Po dlhom výbere tvrdšieho matraca som sa rozhodol vybrať si matrac podľa špecifikácie tvrdosti u jediného výrobcu.
Počiatočné obavy z online nákupu bez vyskúšania sa nenaplnili, matrace kvalitne zabalené, rýchla doba dodania, komunikácia obchodu v poriadku, dobrá cena.
Po približne mesačnom používaní môžem len odporučiť, absolútna spokojnosť :-)

Hana G

Zdravim

len som si lahla a zacitila som neskutocnu ulavu pre chrbát, odkedy sme rok a pol spali na nekvalitných matracoch. Citila som len ako bolest pomaly odchadza a ze chrbat ma skutocnu podperu. Kvalita verzus cena - nikde inde asi ani nezozeniete. spokojnost najvacsia

Jana Votrubová

Dobrý den,

Dnes sme dostali tieto matrace. Bala som sa, ze budú obycajne a tenke. Musim ale priznať, ze ta túto cenu prišli úplne uzasne matrace. Sú o niečo vyššie ako je v popise, co je prijemny bonus. Tiez myslim, ze cena za dva takéto matrace je naozaj nizka. Uz sa tesim, ze ma zase prestane bolieť chrbat;)

Zuzana I

Zuzana

Práve včera mi dorazil tento matrac, je úžasný, spalo sa mi na ňom veľmi dobre, som oddýchnutá, výborná kvalita za primeranú cenu, ďakujem pekne aj za darček, určite budem matrace kupovať len u Vás, ste najlepší na trhu.

Bc. Vladimír U

Bc. Vladimír Urban

Super, zatial spokojnosť, super spanok, tvrda OK

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

matrac 1+1 REGINA

matrac 1+1 REGINA

Partnerský 7-zónový matrac 1+1 Regina je tuhší, čím podporuje správne zakrivenie chrbtice. Vďaka kombinácii použitých pein zaisťuje perfektné odvetrávanie.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti