Budeme sa snažiť, ale doručenie do Vianoc už negarantujeme. TIP na dárek: Darčekové poukazy na matrac

Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2024 pevné zdravie a 366 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
matrace VERONIKA

matrac 1+1 VERONIKA

Partnerský 7-zónový matrac 1+1 Veronika s nosnosťou 110 kg a výškou 18 cm má mäkkšiu a tvrdšiu stranu a aj obosjtrannú ramennú kolísku. Je vyrobený z kvalitnek PUR peny.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt matrac 1+1 VERONIKA vyroben?

Partnerský matrac Veronika s nosnosťou 110 kg a výškou 18 cm vám zaistí zdravý spánok po celú noc. Pri výrobe tohto matraca je použitá kvalitná PUR pena poskytujúca dobrú oporu tela a tvarovú stálosť. Matrac slúži ako partnerský – môžete si ho otočiť podľa nálady alebo momentálneho zdravotného stavu. V stredovej časti tohto matraca je obojstranná ramenná kolíska pre dobré vnorenie ramena pri spánku na boku. Plochy lôžka sú profilované do 7 anatomických zón: pre hlavu a krk, ramenné zmäkčenie, pozvoľný prechod, spevnenie pre boky a strednú časť tela, ďalší prechod, kolená a stehná, lýtka a chodidlá. Všetky typy ponúkaných poťahov k partnerskému matracu Veronika sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať ten najvhodnejší pre vás. Ideálnym podkladom matraca Veronika je rošt alebo pevná podložka.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

tuhosť matraca stredná

3 a 4
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 18 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 110 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrac 1+1 VERONIKA

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra matrac 1+1 VERONIKA

Orientační výška matrace: 18 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre dospelých, pre mladých a študentov
materiályPUR
tuhosť matracastredná
počet zón7 zón
obľúbená polohana boku, na bruchu
výška matraca18 cm
nosnosť matracado 110 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravazadarmo
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)3, 4
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Ivana

Ivča

Sme veľmi spokojní na matraci sa nám spí veľmi dobre nemenili by sme.Rychle jednanie a dodanie

Ivana B

Ivča

Sme veľmi spokojný až prekvapený, ako sa na nich dobre spí bolesti chrbta a ramena zmizli veľmi si to užívame a môžeme len odporučiť !!!! Rýchle jednanie a rýchle dodanie !!!

strom

Úplná spokojnosť

Na matracoch spíme zatiaľ týždeň, čo je dosť krátka doba na hodnotenie. Spí sa nám ale super a matrace spĺňajú to čo sme od nich čakali. Sú trochu tvrdšie než predchádzajúce ktoré sme mali a to sme práve chceli. Výhodou sú dve tvrdosti matraca. Vankúše, ktoré boli k matracom ako darček, sú príjemné.

Jana kostelecká

KRÁSNY SPÁNOK

K svojim 60 narodeninám som dostala tieto matrace.Od prvého dňa äplná spokojnost.Lepší darček od detí som nemohla dostat.Možem odporučiť.

Veronika

Ako v nebíčku

Matrace od českého výrobcu MPO sú perfektné. Jednotka na trhu. Vždy som mala problémy s bolesťami ramien, ale matrac Veronika s ramennou kolískou mi pomohol od bolestí. Je obojstranný, pohodlná a človek spí ako v nebíčku. Ráno sa mi vstáva perfektne, pretože som vyspaná do ružova. Ďakujem Vám za tento kvalitný spánok, ktorý je najdôležitejšou časťou dňa, aspoň pre mňa :)

Gabo

Velmi prijemný matrac

Výhodou je jeho pružnosť, mäkkosť , pohodlnosť i kvalita použitých materiálov. Nebol potrebný čas na zvyknutie si na matrac. Výrobok odporúčam širokej verejnosti.

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

matrac 1+1 VERONIKA

matrac 1+1 VERONIKA

Partnerský 7-zónový matrac 1+1 Veronika s nosnosťou 110 kg a výškou 18 cm má mäkkšiu a tvrdšiu stranu a aj obosjtrannú ramennú kolísku. Je vyrobený z kvalitnek PUR peny.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti