Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2023 pevné zdravie a 365 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
expedujeme do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
Ortopedické matrace 1+1 ALOE COMFORT

ortopedický matrac 1+1 ALOE COMFORT

Ortopedický matrac Aloe Comfort 1+1 so 7 anatomickými zónami a nosnosťou do 130 kg má vynikajúce ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitnej viscoelastickej peny zaistí dokonalé vnorenie tela do matraca a výbornú oporu svalov a chrbtice.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt ortopedický matrac 1+1 ALOE COMFORT vyroben?

Matrac Aloe Comfort 1 + 1 so 7 anatomickými zónami a nosnosťou do 130 kg má vynikajúce ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitnej viscoelastickej peny zaistí dokonalé vnorenie tela do matraca a výbornú oporu svalov a chrbtice. Je vhodný pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice a pri problémoch s bolesťami kĺbov. Druhá strana je rozdelená do 7 anatomických zón. Špeciálna pamäťová pena obsahuje extrakty z rastliny Aloe vera. Aloe vera je hojne používaná v lekárstve a kozmetike. Blahodárne účinky sú známe celé tisícročia. Vďaka výške 20 cm vyhovuje tento matrac napríklad seniorom, pretože umožňuje ľahšie sadanie a vstávanie. Výnimočná konštrukcia matraca Aloe Comfort spočíva v rozdielnych materiáloch, a tým aj v tuhosti každej strany. Tú možno potom meniť podľa nálady alebo aktuálneho zdravotného stavu. Všetky typy ponúkaných poťahov k matracu Aloe Comfort sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať ten najlepší pre vás, aby ste sa mohli tešiť zo zdravého a posilňujúceho spánku po celú noc.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály Visco Aloe Vera

Visco Aloe Vera - paměťová pěna s esenciálními extrakty Aloe Vera, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak

tuhosť matraca dve tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 20 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 130 kg

nosnosť matraca

podložka pevná podložka, rošt

vhodná pro pevná podložka, rošt

zdravotné matrace odporúčané ortopedom

zdravotné matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém ortopedický matrac 1+1 ALOE COMFORT

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra ortopedický matrac 1+1 ALOE COMFORT

Orientační výška matrace: 20 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre boľavý chrbát a kĺby, pre deti, pre dospelých, pre mladých a študentov
materiályPUR, Visco Aloe Vera
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku, na chrbte
výška matraca20 cm
nosnosť matracado 130 kg
podložkapevná podložka, rošt
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 121 - 130 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravaaloe
zdravotné matraceodporúčané ortopedom
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)4, 5
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Milan

Český výrobca a cena

Tovar bol reklamovaný pre vytrhnutie látky na poťahoch.
Reklamácia prebehla rýchlo po bezprostrednej komunikácii s obchodom. Boli dodané nové poťahy. Na posteliach sa spí údajne dobre. Aj keď sú tvrdosti 4 a 5, napriek tomu sú mäkké. Tovar bol kúpený rodičom. Recenzia je na základe ich prvých dvoch vyspání.

Kamila

Všetko v poriadku

Od objednania po doručení všetko v poriadku, matrace dorazili cca za 7dní, čo nám vôbec nevadilo - sme radi, že máme český a kvalitný výrobok. Nechali sme ich po rozbalení deň ležať ako získali svoj tvar a sú skvelé. Bolesťami chrbta netrpím takže po tejto stránke hodnotiť nemôžem, ale leží sa na nich veľmi príjemne. Ja aj partner vážime okolo 110 kg takže je pre nás málinko mäkší ako by som čakala. Matrac je pevný, akurát vysoký a na rozdiel od matracov z nemenovaného švédskeho reťazca sa jeho kraj po rannom vstávaní opäť vytvaruje do pôvodného tvaru a neláme sa. Výborný je aj prací poťash, čo tiež nie je u všetkých predajcov samozrejmosťou.

Jarmila

Pani

Ortopedický matrac ALOE COMFORT môžem ibva odporučiť, skvele sa prispôsobí telu a po pár dňoch veľká úľava s bolesťami chrbta.

Dana

Maximálna spokojnosť

Dala som na odporúčanie a zvolila tento matrac. Rozhodne svojej voľby neľutujem - skvelá cena, veľmi kvalitný produkt, vybrala som najlacnejší poťah a napriek tomu je veľmi kvalitné, matrac má skvelú tuhosť, výborne sa na ňom spí, je vysoký

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

ortopedický matrac 1+1 ALOE COMFORT

ortopedický matrac 1+1 ALOE COMFORT

Ortopedický matrac Aloe Comfort 1+1 so 7 anatomickými zónami a nosnosťou do 130 kg má vynikajúce ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitnej viscoelastickej peny zaistí dokonalé vnorenie tela do matraca a výbornú oporu svalov a chrbtice.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti