Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2023 pevné zdravie a 365 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
Ortopedické matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

Ortopedický 7-zónový partnerský matrac Memory Comfort Extra 1+1 je vysoký 25 cm, zdravotný, vhodný pre osoby s bolesťami chrbta a kĺbov. Tvoria ho rôzne tuhé VISCO a PUR peny.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA vyroben?

Matrac Memory Comfort 1 + 1 so 7 anatomickými zónami a nosnosťou 120 kg má vynikajúce ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitnej viscoelastickej peny zaistí dokonalé vnorenie tela do matraca a výbornú oporu svalov a chrbtice. Je vhodný pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice a pri problémoch s boľavými kĺbmi. Druhá strana z tepelne modifikovanej PUR peny je rozdelená do 7 anatomických zón. Vďaka výške 25 cm vyhovuje tento matrac napríklad seniorom, pretože umožňuje ľahšie sadanie a vstávanie. Výnimočná konštrukcia matrac Memory Comfort spočíva v rozdielnych materiáloch, a tým aj v rôznej tuhosti každej strany. Tú možno potom meniť podľa nálady alebo aktuálneho zdravotného stavu. Všetky typy ponúkaných poťahov k matracu Memory Comfort sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať ten najlepší pre vás, aby ste sa mohli tešiť zo zdravého a posilňujúceho spánku po celú noc.

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna, přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

tuhosť matraca dve tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 25 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotné matrace odporúčané ortopedom

zdravotné matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

Orientační výška matrace: 25 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre boľavý chrbát a kĺby, pre deti, pre dospelých, pre mladých a študentov
materiályVISCO, PUR
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku, na chrbte
výška matraca25 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravanejrychlejsi
zdravotné matraceodporúčané ortopedom
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)4, 5
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Alena

Výška matraca, tvrdosť - všetko odpovedá mojim požiadavkom

Používam matrace síce ešte len necelý týždeň, ale už za túto krátku dobu môžem napísať, že je kvalita prvotriedna. Spí sa mi veľmi dobre a chrbát nebolí. Rovnako tak som spokojná aj s darčekom - vankúšmi, na bolesť krčnej chrbtice tiež pomáhajú. Celkovo som veľmi spokojná. Odporúčam matrace všetkým, ktorí pri sedavom zamestnaní trpia bolesťami chrbta a krčnej chrbtice.

Květa

Dhlo sme hľadali až nakoniec ... MPO

Dlho sme vyberali matrace a boli sme zmätení z toho čo vybrať. Keď sa nám niečo páčilo, bola cena príliš vysoká (za dva matrace okolo tisícky) .A potom naši mladí si objednali MPO matrace a my sme boli v šoku, ako sú perfektné a tá cena! Takže včera dorazili a dnes už sa tešíme do postele .Děkujeme.

Alexandra

1+1 - super cena za kvalitné matrace od českého výrobcu

Matrace sú skvelé, po dvoch dňoch vstávam konečne bez bolesti chrbta, manžel využíva tvrdšiu stranu matraca, ja tú mäkšiu. Výška matraca je na nezaplatenie, máme nižšiu posteľ. Sme obaja úplne spokojní. Budúci nákup len u MPO.

Vojtěch Trnovec

Vojtěch

Matrac máme asi 3/4 roka a nemôžeme si ich vynachváliť.. matrace sú nepreležané aj keď koľkokrát spíme len na jednej polovici :) príjemne sa z nich vstáva, pretože sú vysoké.Než si človek zvykne na tuhosť matracov, tak trochu trpí chrbát, ale potom už nevymení. Ďakujeme za tak parádne spanie

hlousici

pan

Matrace sú super. Veľa času trávim s ženou v kancelárii alebo v aute. Telo si síce týždeň zvykalo, ale od tej doby žiadne bolesti chrbta a ramien po ráne. Spanie dostalo nový rozmer. Výška príjemná na vstávanie. Nie je to len pre starších :-)

Svatava

Super matrac

Oceňujem hlavne rýchle vybavenie objednávky a že tovar dorazil v úplnom poriadku. Matrac je super, výborne sa na ňom spí. Len pozor !!! čím je matrac vyšší, tým je ťažší a horšie sa s ním manipuluje ...... inak všetko OK

Alen

Máličko tvrdšie matrace, ale pohodlné

Objednávka bola doručená v poriadku a rýchlo. Matrace sú skvele vysoké (25 cm) a veľmi pohodlné. Tento obchod naozaj odporúčam.

sonny

Kvalitný vyšší matrac

Kvalitný vysoký matrac, s manželkou používame každý inú stranu.Odporúčam pre starších z dôvodu lepšieho vstávania aj pri nižšej výške rámu postele.

Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

Ortopedický 7-zónový partnerský matrac Memory Comfort Extra 1+1 je vysoký 25 cm, zdravotný, vhodný pre osoby s bolesťami chrbta a kĺbov. Tvoria ho rôzne tuhé VISCO a PUR peny.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti
K produktu ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA doporučujeme