Budeme sa snažiť, ale doručenie do Vianoc už negarantujeme. TIP na dárek: Darčekové poukazy na matrac

Všetkým zákazníkom a obchodným partnerom prajeme v novom roku 2024 pevné zdravie a 366 pokojných a spokojných nocí na našich matracoch.

 • Doprava zadarmo
 • Dárek zadarmo
 • Expedicia do 5 dní
doprava zadarmo
Expedicia do 5 prac. dní
+ 2x vankúš zadarmo
matrace MEMORY COMFORT

ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT

Ortopedický 7-zónový partnerský matrac Memory Comfort 1+1 je vysoký 20 cm, zdravotný, vhodný pro osoby s bolesťami chrbta a kĺbov. Tvoria ho rôzne tuhé VISCO a PUR peny. Memory Comfort sú najoblúbenejší ortopédické matrace: cena výborná.
Popis
Aký poťah?
Balenie
Recenzie
Matrac na mieru
Popis

Jak je produkt ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT vyroben?

Ortopedický matrac Memory Comfort 1 + 1 so 7 anatomickými zónami a nosnosťou 120 kg má vynikajúce ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitnej viscoelastickej peny zaistí dokonalé vnorenie tela do matraca a výbornú oporu svalov a chrbtice. Je vhodný pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice a pri problémoch s boľavými kĺbmi. Druhá strana z tepelne modifikovanej PUR peny je rozdelená do 7 anatomických zón. Vďaka výške 20 cm vyhovuje tento matrac napríklad seniorom, pretože umožňuje ľahšie sadanie aj vstávanie. Ak potrebujete ešte vyšší matrac, odporúčame variant tohto matraca s výškou zvýšenou o 5 cm - Ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA s celkovou výškou 25 cm. Výnimočná konštrukcia matraca Memory Comfort spočíva v rozdielnych materiáloch, a tým aj v rôznej tuhosti každej strany. Tú potom možno meniť podľa toho, ktorá strana vám viac vyhovuje alebo podľa aktuálneho zdravotného stavu. Všetky typy ponúkaných poťahov k matracu Memory Comfort sú alergicky neutrálne a sú ľahko prateľné, pretože sa dajú rozdeliť na polovicu pomocou zipsu. Stačí si vybrať ten najlepší pre vás, aby ste sa mohli tešiť zo zdravého a posilňujúceho spánku po celú noc.

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna, přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

tuhosť matraca dve tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matraca 20 cm

výška matraca

nosnosť matraca do 120 kg

nosnosť matraca

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotné matrace odporúčané ortopedom

zdravotné matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT

v kombinácii použitých materiálov optimalizuje pozíciu tela pri spánku pre odpočinok a uvoľnenie po celodennej námahe

Výška jádra ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT

Orientační výška matrace: 20 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spoľahnite sa na nás

Pri konštrukcii každého matraca uvažujeme vždy o jej funkcii a konzultujeme s ortopédmi, aby sme mohli dosiahnuť najlepšie podmienky pre pohodlný spánok a lepší prebudenie do každého nového dňa.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Pri výrobe našich matracov vždy spoliehame na overené dodávateľa materiálov. Preferujeme českých výrobcov. Nikdy nepoužívame ázijské produkce.Dbáme na všetky certifikácie výroby a kvality. Naši pracovníci sú veľmi zodpovední a radi pripravujú výrobky pre Váš lepší spánok. viac info

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na našu prírodu a jej budúcnosť.
Všetky odpady z materiálov triedime pre ekologickú likvidáciu. Naši zamestnanci sú nabádanie k úspore enerigie. Tiež našu výrobu prevádzkujeme na moderných technológiách. Na lepenie matracov používame lepidlo na latexové báze, ktoré je úplne zdravotne nezávadné a vyrábané s certifikáciou. Matrace pre prepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Tabuľka dát
odporučané prepartnerské matrace, pre boľavý chrbát a kĺby, pre deti, pre dospelých, pre mladých a študentov
materiályVISCO, PUR
tuhosť matracadve tuhosti
počet zón7 zón
obľúbená poloha na bruchu, na boku, na chrbte
výška matraca20 cm
nosnosť matracado 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaša váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
darček2x vankúš zadarmo
dopravanejrychlejsi
zdravotné matraceodporúčané ortopedom
z rozsahu 1-7 (najmäkší-najtvrdší)4, 5
Aký poťah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – poťah je vyrobený z kvalitného damašku, ktorý je navyše prešitý vrstvou dutého PES rúna. Tento poťah je vybavený zipsom, je tiež alergicky neutrálny a umožňuje jednoduché čistenie.

možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – je veľmi kvalitná a príjemná strečová látka, ktorá je prešitá dutým vláknom. Táto látka zabezpečí maximálny komfort a hygienu pri spánku. Poťah je vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – biela strečová poťahová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Poťah je príjemne mäkký, čím zvyšuje komfort ležania. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, taktiež je alergicky neutrálny.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera –látka poťahu je prešitá vrstvou PES rúna. Do vlákien poťahovej látky sú votkané výťažky z rastliny Aloe Vera, ktoré majú antibakteriálne účinky a zároveň posilňujú relaxačný efekt spánku. Ide o funkčný poťah, ktorý je vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením. Poťah je opatrený zipsom pre ľahkú manipuláciu a poťah sa dá rozdeliť na 2 časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – poťah je prešitý špeciálnym dutým polyesterovým vláknom SIMACO®. Poťah je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje množeniu roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov. Tento poťah súčasne umožňuje odvádzať vlhkosť vylučovanú počas spánku. Výhodou materiálu je jeho schopnosť rýchlo uschnúť a príjemný povrch na dotyk. Matracový poťah je vybavený deleným zipsom na ľahkú údržbu, možno ho teda rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C, pričom sa zachovajú všetky hygienické podmienky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – je luxusný matracový poťah s obsahom molekúl striebra, ktoré zamedzujú tvorbe škodlivých baktérií. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vzniku nepríjemného zápachu. Tento poťah je prešitý sedemdutinovým vláknom s výbornou tepelnou izoláciou. Je tiež vybavený deleným zipsom pre ľahkú údržbu, možno ho rozpoliť na dve samostatné časti a prať aj v menšej práčke na 60 °C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – – je vodonepriepustný froté poťah, ktorý ochráni matrac pred pretečením tekutín. Tento poťah zároveň prepúšťa vodnú paru a umožňuje tak matracu "dýchať". Matracový poťah je veľmi diskrétny, vybavený zipsom. Môže sa vyvárať a prať až na 95 °C, je tiež alergicky neutrálny.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka poťahu je vybavená špeciálnym náterom, vďaka ktorému je látka vodonepriepustná. Poťah však prepúšťa vodnú paru - umožňuje matracu dýchať a zaisťuje vysoký komfort ležania. Materiál je umývateľný, prateľný na 95 °C, nehorľavý, odolný proti plesniam a baktériám. Poťah je možné dezinfikovať pomocou bežných dezinfekčných prostriedkov.

pratelný na 95° možno chemicky čistit vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Balenie

Balenie a preprava matracov

Matrac balíme špeciálnym komprimovacím strojom do kompaktných balíkov, ktoré sa ľahko prenášajú až na miesto určenia – do vašej postele.

Balík je opatrený pevnou fóliou proti zašpineniu pri preprave a popruhmi pre ľahšiu manipuláciu.

Balík po doručení opatrne rozstrihnite a nechajte matrac, aby nabral späť svoj objem, cca do 12 hodín je matrac pripravený na použitie.

Súčasťou balenia je aj návod na údržbu matraca.

Ak nie je uvedené inak, balenie obsahuje anatomický vankúšik ako darček. Je zabalený vnútri a nemusí byť na prvý pohľad vidieť.

1. Matrac zabalíme a skomprimujeme
2. Komfortne dopravíme až k vám domov
3.Jednoducho a opatrne matrac rozbaľte
4. Matrac sa vráti do pôvodného tvaru
Recenze
Jacek

SUPER!!!

Kúpili sme 1 matrac 160x200, nemáme radi rozdelené matrace v manželskej posteli. Báli sme sa, či nám s manželkou bude vyhovovať rovnaká tvrdosť, ale keďže manželka je trochu pri tele, tak maximálna spokojnosť obidvoch. Spíme na strane s pamäťovou penou, musím povedať, že lepšie sme sa ešte nikdy nevyspali. Budíme sa o 2 hodiny neskôr ako na starom matraci a ani sa nám nechce z postele. Mal som pri kúpe obavy z visco-peny, pretože na iných odskúšaných matracoch mi nevyhovovala vrstva 2cm (v podstate žiadny efekt) ani celý matrac z visco-peny (nepríjemné zaborenie sa do matraca). Tento má však ideálnu vrstvu 5cm - ideálne zaborenie, hneď po prvej noci sme sa zobudili bez bolesti krížov a krku. A zatiaľ stále fantastické spanie. Primerane tvrdý zvyšok matraca, mojich 115kg na ňom vynikajúco zrelaxuje, žiadne prepadávanie sa ale ani žiadne tlaky. Chýbali mi pri vyberaní matraca technické údaje o hustote pien a ich hrúbke, na požiadanie mi ich výrobca obratom oznámil, ale toto by mohli mať štandardne na svojom webe. Ak som si ich zapamätal správne, tak Visco 45 - 5cm, opačná strana PUR 35 - 7cm, vnútro PUR 30kg/m3 - 8cm, pri danej cene 365€ nadštandardné parametre pre manželský matrac. Porovnateľné konkurenčné matrace stoja od 550€ vyššie. Otázkou zostáva, aký bude matrac po dvoch rokoch, ale so skúsenosťou so starým 10 ročným podstatne menej kvalitným matracom verím, že 7 rokov užívania je istých aj napriek iba 2 ročnej záruke. Ešte dodám, že podľa návodu matrac rozbalíte a okamžite môžete používať, žiadne niekoľko hodinové nafukovanie a nepociťovali sme žiaden nepríjemný zápach lepidla alebo molitanu. Poťah sme zvolili Silver active, takže sa matrac predražil o 80€, ale stojí za to. Chceli sme pôvodne matrac od slovenského výrobcu, ale keďže sme sa narodili dávno v Československu, fandíme aj moravskému výrobcovi, ktorý za výbornú cenu vyrába vynikajúce matrace. A zatiaľ neľutujeme. Proste COMFORT.

Marian

Pn

Matrace sú neskutočne pohodlné. Kúpil som ich na odporúčania a ani sa mi nechce veriť, že za túto cenu som kúpiť takú kvalitu. Len tak ďalej !!!

Stanislav M.

Zatiaľ maximálna spokojnosť

Objednal som dva matrace 20cm ale bol som prekvapený keď mi dopravca odovzdal dve rolky do ktorých boli matrace zlisované a riadne zabalené.Po rozbalení napučali do naozajstných rozmerov.Kúzlo.Matrace vyzerajú kvalitne, tvrdosť pre mňa perfektná.Zatiaľ odskúšané jedným vyspaním a spokojnosť.

Olda

Veľmi kvalitný matrac

Prestal ma bolieť chrbát a po týždni sa lepší aj krčná chrbtica. Pred dvoma rokmi som kúpil matrac z televíznej reklamy od Dormea a po pol roku som ležal prakticky na rošte boľavý ako pes.

Ivana

Super matrace

Kvalitný matrac za dobrú cenu, inde som 20 centimetrový matrac za túto cenu nenašla. Konečne sa vyspíme a ráno nič nebolí. MPO odporúčam !!

Jana F.

Vážení

Zatiaľ najlepšie matrace čo sme mali. Obaja s manželom ich chválime, sme moc spokojní. Profesionálne vybavenie objednávky. Odporúčame !!!

Holcakova

Blanka

Matrac 1 + 1comfort som kúpila už po tretie a som veľmi spokojná. Potupne mením aj na chalupe a rodičom a všetko je perfektné. Vrelo odporúčam

Zuzana

Velmi kvalitné prevedenie , 100% spokojnosť

maximálna spokojnosť
dá sa otočiť na stranu podľa potreby tvrdosti matraca
prispôsobí sa telu
dobrá manipulácia s matracom

Majka

Som velmi spokojna

Ja som spokojna velmi co sa tyka matracov presne podla predstav mozem naozaj len odporucit ..... dobre sa na nom lezi vaha sa rozlozi na cely matrac a konecne ma neboli chrbat kedze hlavne koli tomu sme vyberali nove matrace....moj muz ma skoliozu a konecne sa mohol normalne vyspat uvidime ako dlho vydrzi a ci sa neprelezi velmi skoro ale velmi si pochvalujeme a rozmyslame ze najblizsie kupime aj deckam...dostali sme aj 2 vankuse k matracom ktore su tiez super...

Radim

-

Po doporučení jsme vybrali tuto matračku. Je velmi pohodlná a dobře se na ní spí.

 • 2 z 2 považujú recenziu za prínosnú.
Napište vašu recenziu !

Napište vašu recenziu

ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT

ortopedický matrac 1+1 MEMORY COMFORT

Ortopedický 7-zónový partnerský matrac Memory Comfort 1+1 je vysoký 20 cm, zdravotný, vhodný pro osoby s bolesťami chrbta a kĺbov. Tvoria ho rôzne tuhé VISCO a PUR peny. Memory Comfort sú najoblúbenejší ortopédické matrace: cena výborná.

* Povinné polia
Matrac na mieru

Potrebujete vyrobiť matrac na mieru?

Všetky matrace vyrábame sami, preto pre vás nie je problém vyrobiť Vám matrac v požadovanom rozmere a to bez príplatku.

Ako objednať matrac na mieru?

 1. Na detaile akékoľvek matrace kliknite na výber rozmeru a zadajte položku "na mieru"
 2. Pod výberom sa objaví pole, kde stačí vyplniť požadovaný rozmer
 3. Systém Vám vypočíta cenu Vašej novej matrace
 4. Potom už stačí len pridať do košíka a objednať

Dodanie vyrobeného matraca je rovnaké ako u štandardných rozmerov matracov, teda do 3 pracovných dní.

Potrebujete atypický tvar, či výšku matraca?

Ak potrebujete atypicky tvar, napríklad tvar kruhu, neváhajte nám napísať

Kontaktný formulár

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?

 • Sme český rodinný výrobca
 • Doprava zadarmo
 • Anat. vankúš zdarmo
 • Matrace na mieru
 • Kvalitné materiály
 • Exkluzivné prírodné materiály
 • 12 let skúseností
 • 100% Garancia spokojnosti